Gratis

Instructor inot / Instructor educatie acvatica

S.C. MICII CAMPIONI S.R.L.
4 poziții

Descrierea jobului

E SUPERGREU SĂ AJUNGI CAMPION MONDIAL LA ÎNOT, DAR NU E IMPOSIBIL!
DEOCAMDATĂ ÎȚI OFERIM UN JOB!

CLUBUL MICII CAMPIONI angajează
INSTRUCTOR DE EDUCAȚIE ACVATICĂ !

Suntem primii care au introdus în România educația acvatică și au înregistrat meseria de instructor de educație acvatică!

Dacă ai competențe sau abilități în educație acvatică, dacă îți plac copiii și ești în căutarea unui loc de muncă stabil, unde joaca și voia bună sunt la ele acasă,
EȘTI BINEVENIT ÎN ECHIPA NOASTRĂ !

DE CE SĂ APLICI LA UN JOB ÎN CADRUL CLUBULUI NOSTRU?
• Vei avea contract de muncă pe perioadă nedeterminată, program flexibil, salariu fix și bonusuri de performanță;
• Îți vei dezvolta tehnicile de educație acvatică și abilitățile de comunicare și socializare;
• Vei lucra într-o echipă tânără și empatică;
• Vei beneficia de training și îndrumare permanentă.

VINO SĂ NE CUNOAȘTEM !!!
Să programăm un interviu !
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024