Gratis

Instructor Fitness / Kinetoterapeut

Future Fitness Studio S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Future Fitness Studio angajeaza Instructor Fitness Kinetoterapeut calificat sau absolvent al facultatii de kinetoterapie / absolvent al facultatii de educatie fizica.

Dorim foarte multa seriozitate si implicare activa in aceasta activitate.

Descrierea jobului

Dorim ca persoana sa lucreze full-time ( 8 ore / zi ) iar printre atributii se vor gasi urmatoarele:

- Lucrul cu persoane supraponderale sau persoane care doresc tonifierea ori intretinerea partilor musculare ale corpului;
- Lucrul cu copii sau sportivi de performanta din diferite ramuri sportive;
- Lucrul cu diferite persoane cu deficiente fizice;
- Conceperea de programe personalizate pentru fiecare client in parte.
Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 23 Mart. 2024 Expiră 22 Apr. 2024