Gratis

Instalator tehnico sanitar si gaz

Aer Revolutions S.R.L.
8 poziții

Candidatul Ideal

Instalator tehnic sanitar și gaz

Compania noastră caută un instalator tehnic specializat în instalații sanitare și de gaz pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă ai experiență în domeniu și ești pasionat de lucrul precis și de calitate, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Cerințe:

Experiență anterioară în instalarea și întreținerea instalațiilor sanitare și de gaz;
Certificare și autorizație valabilă pentru lucrul cu instalații de gaz;
Abilități excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Montarea, întreținerea și repararea instalațiilor sanitare și de gaz conform standardelor și reglementărilor în vigoare;
Identificarea și remedierea eficientă a defecțiunilor sau avariiilor în instalații;
Colaborarea cu echipa de proiect pentru implementarea cu succes a lucrărilor planificate;
Asigurarea respectării normelor de securitate și a măsurilor de protecție a muncii în timpul activităților desfășurate.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dinamică;
Salariu competitiv și pachet de beneficii motivante;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Mediu de lucru sigur și respectuos;
Proiecte variate ce oferă oportunitatea de a-ți demonstra abilitățile.

Dacă ești un instalator tehnic dedicat, cu experiență și dornic să te alături unei echipe de profesioniști, te invităm să aplici pentru această poziție. Așteptăm cu interes să aflăm mai multe despre tine și despre cum poți contribui la succesul nostru în domeniul instalațiilor sanitare și de gaz.

Situată în Bucureşti, S.C. AER REVOLUTIONS S.R.L. a fost fondată în anul 2007, de un grup de oameni tineri şi entuziaşti, având ca obiect de activitate vânzări, întreținere, reparații, mentenanţă, puneri în funcţiune instalații, echipamente. Firma a fost construită în jurul unei echipe de oameni, cu peste 20 ani de experienţă în domeniul Instalatiilori.

Întreg personalul de conducere, execuţie, este calificat, atat la nivel de cursuri de calificare, cât şi superioare. După 15 ani în care compania a activat pe piaţa românească, am reuşit să ne facem cunoscuţi prin seriozitate, atât ca integratori de soluţii, cât şi ca distribuitori de produse / servicii necesare integrării şi intreţinerii echipamentelor şi instalaţiilor.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024