Gratis

INSTALATOR SISTEME STINGERE INCENDIU

SANECO SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență profesională de minim 2 ani în domeniu;
  • Studii medii tehnice sau calificare tehnică de specialitate;
  • Cunoașterea instalațiilor de limitare și stingere incendiu;
  • Cunoașterea normativelor și standardelor aplicabile;
  • Atenție la detalii, ordonat, organizat;
  • Aptitudini pentru lucrul în echipă;

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de instalarea, extinderea, reparațiile, service-ul de mentenanță pentru instalațiile de stingere incendiu ale clienților noștri, în termenii ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄contractuali stabiliți.
  • Citirea și înțelegerea proiectului tehnic;
  • Instalarea și demontarea sistemelor anti-incendiu;
  • Verificarea funcționării pompelor de incendiu și a celorlalte echipamente și aparate;
  • Verificarea respectării parametrilor funcționali ai diferitelor componente ale instalației.

SC SANECO SOLUTIONS SRL este o societate înfiinţată in 2015. Firma noastră ofera servicii din domeniul instalatiilor de climatizare cât se poate de bune, pentru ca atât noi, cât și clienții noștri să fie fericiți.
Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 7 Iul. 2024