Gratis

Instalator - instalatii tehnico-sanitare

Mondo - Instal S.R.L.

Candidatul Ideal

In viziunea noastra, candidatul ideal intruneste urmatoarele cerinte:

Experienta demonstrata de minim 2 ani in domeniul instalatiilor sanitare – OBLIGATORIU
Permis de conducere categoria B – Reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu
Persoana responsabila, punctuala si prietenoasa

Descrierea jobului

Noul nostru coleg va avea urmatoarele responsabilitati:

Responsabil pentru instalatiile sanitare si de climatizare la locatiile partenerilor nostri
Diagnosticarea si solutionarea problemelor si avariilor
Asigurarea functionalitatii la cei mai inalti parametrii a instalatiilor din aria de raspundere
Respectarea reglementarilor de siguranta

Compania Mondo Instal S.R.L. activeaza in domeniul instalatiilor sanitare si de climatizare de peste 20 ani, avand un portofoliu impresionant de clienti. Realizam proiecte la cele mai inalte standarde pentru cladiri individuale de locuinte, ansambluri rezidentiale, imobile de birouri, hoteluri, mall-uri si altele.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024