Gratis

Instalator climatizare, ventilatie

Rada Instal
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experiență în instalații;
- Studii medii – calificare în meseria de instalator (opțional);
- Capacitate dе muncă în echipă;
- Disponibilitate pentru deplasări în țară și în străinătate;
- Permis de conducere B;
- Persoană responsabila, serioasă și implicată.

Descrierea jobului

Avem nevoie de colegi în echipa noastră care să ne ajute în proiecte de ventilație, climatizare:

- montaj sisteme ventilație, climatizare - tubulatură circulară/ rectangulară, echipamente in functie de proiect,;
- lucru la înălțime pe nacelă;
- montaj obiecte sanitare și accesorii ( ocazional);

Oferim bonusuri în funcție de realizări la finalul fiecarui proiect!!
Programul de lucru: luni-vineri 8-17;
Oferim 75 lei diurnă pentru deplasări în țară și 80-100 eur diurnă pentru deplasări externe;
Oferim bonuri de masă;
Oferim echipamente de lucru Engelbert Strauss.

Rada instal oferă sisteme complete de încălzire, răcire, ventilație pentru toate tipurile de aplicații în calitate de antreprenor general sau subcontractor pe specialități. Portofoliul nostru de servicii include echipamente și sisteme de tratare a aerului, încălzire, climatizare, filtrare, umidificare sau dezumidificare pentru spații de producție, spații de birouri, laboratoare, hale industriale, spații expozitionale, săli de evenimente, spații rezidențiale, depozite, spații comerciale.

Găsiți mai multe detalii accesând www.radainstal.com.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024