Gratis

Inspector Salarizare

Winners First S.R.L

Candidatul Ideal

Căutăm Inspector Salarizare, o persoană foarte organizată, cu experiență în Resurse Umane, care să dețină cunoștințe profesionale solide și care să contribuie la toate procesele din cadrul departamentului de Resurse Umane.

Educație și experiență:
  • Studii superioare
  • Cursuri de specialitate – Inspector Salarizare, Inspector Resurse Umane
  • Minim 5 ani experiență în domeniul salarizării
Cerințe esențiale:
  • Este o persoană matură, integră, căreia îi plac regulile și le și respectă
  • Are cunoștințe solide de salarizare și de resurse umane, este mereu la curent cu legislația din domeniu
  • Știe să utilizeze foarte bine un soft de salarizare și se poate adapta în utilizarea unuia nou
  • Este o persoană foarte organizată cu sarcinile și cu timpul său, care știe să prioritizeze, astfel încât să poată să ducă la bun sfârșit toate îndatoririle, în timpi optimi și în termenele date
  • Are abilități de comunicare – formă scrisă și vorbită - foarte bune; folosește un limbaj adecvat situației în care este
  • Este o persoană cu abilități de gazdă bună, atentă, grijulie, empatică
  • Este o personă cu mult bun simț și manierat(ă)
  • Are o prezență personală îngrijită

Descrierea jobului

Sarcini principale:
  • Este responsabil de buna desfășurare a procesului de salarizare a personalului hotelului, fiind implicat în: calcul salarii, viramente, declarații, verificări și depuneri concedii și concedii medicale, verificări și soluționări spețe specifice postului
  • Este implicat în procesele de recrutare, selecție și angajare ale Hotelului
  • Va fi responsabil de diverse evidențe, rapoarte, eliberare de adeverințe, administrare de documente și arhivarea lor
Viziunea noastră:
Să fim și să creștem în a fi ospitalieri, gazde bune ale orașului nostru, fiind profesioniști talentați, motivați de a fi tot mai buni in ceea ce facem, individual și în echipă. Talentele noastre, îmbinate cu o inima mare, un zâmbet cald și cu dorința de a fi perceptivi și atenți, le punem în slujba celor care ne calcă pragul.

Valorile noastre:
Adevăr – consistență, integritate, caracter
Respect
Grijă, dedicare, empatie
Muncă, disciplină, educație continuă, gândire critică

Aplicațiile se pot trimite și pe adresa ana.orza@radissonblu.com

Radisson Blu Hotel Cluj, este primul hotel de 5* cu o franciză internațională din orașul nostru și are 149 de camere de diverse tipuri, de la camere standard și superioare, la apartamente și zone VIP, două restaurante, un bar cosmopolit, o sală ballroom și 5 sali de meeting.

Situat în zona centrală, istorică, lângă stadionul Cluj Arena, Sala polivalentă și la intrarea in Parcul Central, dar totuși la distanță de o plimbare de centrul vechi, locația hotelului este unică și perfectă.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024