Gratis

Inspector Resurse Umane

DAN INTERNATIONAL SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare economice/juridice;
- cunoasterea legislatiei privind relatiile de munca;
- cunoastere Revisal;
- constituie avantaj cunoasterea programului Winmentor;
- detinator de certificat de calificare inspector resurse umane;
- usurinta in comunicare;
- acomodare rapida;
- lucrul in echipa.

Descrierea jobului

- selectia si recrutarea de personal;
- gestionarea dosarelor personale ale angajatilor;
- completarea si transmiterea registrului general de evidenta ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀a salariatilor REVISAL;
- verificarea zilnica a pontajelor individuale ale salariatilor;
- intocmirea contractelor individuale de munca, actelor aditionale, deciziilor, precum si arhivarea acestora;
- calculul drepturilor salariale in programul Winmentor;
- calculul si comandarea cardurilor de tichete de masa ;
- comandarea si distribuirea abonamentelor de transport pentru salariati;
- la cererea salariatilor si in conformitate cu prevederile legale eliberarea de adeverinte;

Cu o veche traditie pe piata industriei textile, suntem producatori lohn de confectii de dama.
Avand in vedere forta de munca calificata si calitatea ridicata a produselor confectionate, clientii nostri sunt firme importante din Franta, Italia si Anglia.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024