Gratis

INSPECTOR RESURSE UMANE

ASGO TELECOM

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate.
  • Minim 2 ani de experienta pe un post similar.
  • Atestat de inspector resurse umane.
  • Cunostinte de legislatia muncii.
  • Cunostinte de operare MS Office (word, excel obligatoriu) si REVISAL.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Inregistreaza in REVISAL documentele de personal ( contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii). Administreaza dosarele de personal.
  • Mentine relatia cu ITM Bucuresti.
  • Gestioneaza bazele de date cu/despre angajati (situatii concedii, deduceri personale, cursuri formare profesionala, baze de date interne).
  • Intocmeste CIM/AA/Decizii de incetare/Adeverinte de vechime.
  • Intocmeste documentatia necesara procedurii de cercetare disciplinara. Intocmeste diverite tipuri de adeverinte pentru salariatii firmei.
  • Intocmeste/reactualizeaza fisele de post ale angajatilor.

BENEFICII:
  • Salariu lunar;
  • Bonuri de masa;
  • Decontare abonament metrou si RATB;
  • Asigurare medicala clinica privata.

Instalare, punere in functiune si integrarea echipamentelor de telecomunicatii si IT/ date;
Proiectarea retelelor de telecomunicatii;
Mentenanta retelelor de telecomunicatii;
Mentenanta preventiva
Vizite periodice ale amplasamentului Rezolvarea problemelor minore aparute; identificarea problemelor complexe Executarea mentenantei Emiterea unui formular Cerere de interventie la problemele majore constatate
Mentenanta corectiva
Interventia la amplasament Echipa locala dedicata Controlul si prioritizarea interventiilor
Executie lucrari civile - proiect la cheie Executie instalatii:
electrice interioare si exterioare sanitare interioare si exterioare HVAC specific cladirilor tehnologice
Executie retea impamantare Proiectare si instalare sistem detectie si stingere incendiu Realizare bransament electric – proiect la cheie (obtinere ATR, realizare proiect, obtinere Autorizatie Constructie, realizare lucrari, PIF).
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024