Gratis

INSPECTOR RESURSE UMANE

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Companie de constructii angajeaza INSPECTOR RESURSE UMANE.
Dacă sunteți o persoană organizată, cu reala experienta in domeniul resurselor umane și doriți să vă alăturați echipei noastre, echipa implicata in dezvoltarea de proiecte de constructii edilitare de anvergura, vă invităm să aplicați pentru poziția de INSPECTOR RESURSE UMANE si va invitam sa va alaturati, fiind implicat/a in urmarirea tuturor proiectelor noastre din Romania.

Cerintele postului:
- Persoana proactiva, diplomata, cu bune abilitati de comunicare si rezistenta la stress.
- Persoana organizata, cu experienta de minim 5 ani in domeniul resurselor umane.
- Preferabil absolvent studii superioare economice sau drept.
- Minim absolvent cursuri de calificare "Inspector resurse umane".
- Cunoasterea limbii engleze este obligatorie.
- Foarte bune cunostinte operare Excel, MsOffice, etc.
- Temeinice cunostinte de legislatia muncii, calcul salarial, etc.
- Activitatea se va desfasura din biroul nostru din sediul central.

Descrierea jobului

Principale responsabilitati:
- evidente pontaj, certificate medicale, concedii, absente, avansuri, beneficii, istoric angajati, etc;
- diverse inregistrari/ prelucrari/ raportari in/ din programul de salarizare, alte medii corporative;
- intocmire de analize/ situatii statistice/ rapoarte lunare, trimestriale, anuale;
- intocmire adeverinte diverse, note de lichidare angajati;
- realizare plan de concedii odihna, evidenta absente, programe formare profesionala, etc
- calcul salarial si plata salariilor si a tichetelor de masa lunare, emitere declaratii lunare si anuale, plati catre bugetele de stat;
- proceduri recuperare indemnizatii concedii medicale, AMBP, etc;
- intocmire/ transmitere REVISAL;
- administrare personal si documentatie conexa;
- relationare cu diverse institutiile ale statului in domeniul de activitate in care este implicat;
- alte activitati specifice domeniului resurselor umane.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.