Gratis

Inspector Resurse Umane

REMARUL 16 FEBRUARIE SA

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Absolvent de studii superioare în domeniul economic.
  • Entuziasm pentru învățare continuă și dezvoltare profesională.
  • Abilitatea de a aborda provocările cu o mentalitate deschisă și proactivă.
  • Orientare către atingerea obiectivelor și perfecționarea profesională..
  • curs calificare Inspector Resurse Umane

Descrierea jobului

Descrierea Postului: Ne extindem echipa de Resurse Umane și căutăm un Economist pasionat și dedicat, specializat în domeniul salarizării. Candidatul ideal este un absolvent de studii superioare economice, dornic să își aprofundeze cunoștințele și să se dezvolte profesional într-un mediu dinamic și provocator.

Responsabilități:
  • Învățarea și aplicarea practicilor de salarizare conform legislației muncii în vigoare.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de HR pentru implementarea și gestionarea proceselor de salarizare.
  • Participarea la elaborarea și optimizarea politicilor de salarizare.
Oferim:
  • Oportunitatea de a te forma și specializa în domeniul resurselor umane și salarizării.
  • Cursuri de specializare și dezvoltare profesională în cadrul echipei noastre.
  • Un mediu de lucru stimulativ, în care fiecare zi aduce noi oportunități de învățare.
  • Tichete de masă și decontarea transportului.
  • Un obiectiv clar pentru 2024: învățarea și perfecționarea în domeniul salarizării.
  • Oportunitatea de a crește și evolua împreună cu compania, într-un mediu caracterizat de seriozitate și angajament profesional.

Remarul 16 Februarie, un nume de prestigiu în industria feroviară, reprezintă un simbol al inovației și excelenței în domeniul ingineriei și fabricației de material rulant. Cu o istorie îndelungată și o viziune îndreptată spre viitor, ne dedicăm dezvoltării continue și excelenței în toate aspectele activității noastre.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024