Gratis

Inspector ITP Clasa a II a

DERAYDESERV S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Inspector ITP Clasa a II a cu sau fara experienta;
  • Absolvent specializare autovehicule rutiere;
  • Inginer/Subinginer, Maistru/Tehnician auto, mecanic auto cu o vechime de minim 3 ani in domeniul auto;
  • Persoana activa/comunicativa;
  • Cunostinte de operare PC (Microsoft Office);
  • Capacitate de organizare a activitatilor zilnice;

Descrierea jobului

  • Efectueaza verificarea starii tehnice a vehiculelor;
  • Stabileste programarile in vederea efectuarii inspectiei tehnice;
  • Verifica documentele prezentate de client;
  • Preda autovehiculul verificat clientului;

Service/Statie ITP 54, Strada Narciselor 127, Targu Jiu 210138, Romania
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024