Gratis

Inspector / Inginer ITP

Expocar Trade SRL

Candidatul Ideal

Cerințe :
* Persoane dedicate si implicate;
* Certificare in domeniu – Inspector ITP;
* Cunostinte generale utilizare PC (Word, Excel);
* Studii superioare in inginerie mecanica (acceptate de Registrul Auto Roman);
* Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

* Efectueaza inspectiile tehnice periodice conform RNTR si instructiunile RAR;
* Respecta programarile realizate;
* Preda autovehiculul clientului, prezentandu-i rezultatele inspectiei ITP;
* Efectueaza si mentine dovezile inspectiilor finale ale lucrarilor de reparatie efectuate si solicitate de service prin comanda scrisa, deviz;
* Mentine legatura si este persoana de contact dintre societate si Reprezentantii Registrului Auto Roman.

Expocar Constanta este dealer si service autorizat pentru urmatoarele marci auto: Opel, Mazda, Suzuki si Ssangyong, avand o experienta de peste 27 ani pe piata locala.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024