Gratis

Inspector Asigurari

Interbug Insurance Broker De Asigurare

Candidatul Ideal

Candidatul ideal

-Cautam un coleg nou care poate aduce plus-valoare echipei actuale
-Experienta de cel putin 1 an intr-o pozitie similara

Competente
-Atentie la detalii,analitic, spirit de observatie, foarte bine organizat
-Bune abilitati de comunicare, oral si scris
-Orientare spre client
-Munca in echipa

Descrierea jobului

- Relationarea atat cu asiguratorii cat si cu clientii
- Promovarea produselor
- Gestionarea portofoliului de clienti,intocmirea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄ofertelor de asigurare, emiterea politelor de asigurare, urmarirea derularii contractelor
- Introducerea politelor de asigurare in sistemul de gestiune al Brokerului

Ce oferim

-Salariu motivant
-Bonusuri de performanta
-Bonuri de masa si tichete cadou
-Mediu de lucru placut fara deplasari
-Program de lucru de la 9.00-17.00(luni-vineri)
-Cursuri si training-uri de specialitate gratuite

INTERBUG INSURANCE BROKER este o societate romaneasca infiintata in anul 2001, specializata in managementul riscului- consultanta si intermediere in domeniul asigurarilor.
Printre obiectivele companiei se numara dezvoltarea serviciilor oferite precum si oferirea acestora la cele mai inalte standarde de pe piata.
Noi, INTERBUG INSURANCE BROKER oferim un loc al posibilitatilor.Un loc unde poti sa-ti dezvolti creativitatea sa provoci conventionalul, sa inveti , sa te dezvolti si sa te perfectionezi.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024