Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 11 Feb 2017

Ingrijitori batrani / Asistenti in Anglia in azile de batrani

50 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleza
  • Peste 6 luni si 1 zi experiență în Au pair / Babysitter / Curatenie, Medicina umana, Medicina alternativa

Candidatul ideal

- INFIRMIERI/INGRIJITORI BATRANI ( Care assistant )

Cerinte: limba engleza comunicativ B1, experienta profesionala sau nonprofesionala (familiala) in domeniul ingrijirii de batrani sau persoane cu handicap cursuri in domeniu constituie un avantaj

- ASISTENTI MEDICALI

Cerinte: diploma de asistent medical (facultate sau postliceala), limba engleza comunicativ B1 experienta constituie un avantaj aplicarea la NMC nu este obligatorie dar constituie un avantaj, se ofera suport pentru aplicare.

Descrierea jobului

Ai visat mereu sa lucrezi in UK? Esti asistent medical cu ani de experienta, proaspat absolvent sau pur si simplu ai avut grija de un prieten sau de un membru al familiei cand a fost bolnav? Daca da, si daca vorbesti si limba engleza la nivel mediu, NOI AVEM UN LOC PENTRU TINE! Tot noi iti facem training complet la locul de munca astfel incat sa fi pe deplin pregatit sa lucrezi in sectorul medical Britanic!
Noi iti gasim cazare permanenta in UK si iti oferim suport in ceea ce priveste aplicatia la NMC!
Aplica si tu acum si rezerva-ti un loc in echipa noastra.

Master Recruitment Company este o companie de recrutare recunoscuta pentru seriozitate si profesionalism. Avem o vasta experienta in plasarea de personal medical catre institutii de specialitate pe intreg teritoriul Angliei. Incepand cu anul 2011, foarte multi profesionisti din domeniul medical au venit in Marea Britanie prin intermediul nostru.
Oferim salarii lunare deosebit de competitive pe piata britanica.

Ingrijitori batrani / Asistenti in Anglia in azile de batrani  -  Master Recruitment Company S.R.L.

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă