Gratis

Ingrijitor copii cresa / gradinita - STUDII MEDII

Asociatia Bambi

Candidatul Ideal

- Persoana calma, comunicativa, responsabila, ordonata, punctuală, rabdatoare si empatica.

Descrierea jobului

- Ingrijirea zilnica a copiilor si asigurarea curateniei în spațiile gradinitei.
- Salariu motivant in functie de rezultatele obtinute
- ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Se lucreaza intr-un mediu placut , alaturi de o echipa dinamica si colegi tineri

Grădinița Bambi este o instituție privată autorizată de către Ministerul Educației Naționale.
Colectivul instituției are pregătirea pedagogică necesară fișei postului, iar personalul didactic și cel auxilar cu experiență profesională oferă copiilor atenție, dragoste, empatie și un mediu prielnic pentru dezvoltarea armonioasă a copiilor.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024