Gratis

INGINER DEBUTANT - locatie TITU

S.C. ELJ AUTOMOTIVE S.A. - locatie TITU

Candidatul Ideal

- absolvent a unei facultati cu profil tehnic;
- dorinta de a invata si de a lucra in industria automotive;
- dinamism si atitudine proactiva;
- abilitati de comunicare;
- cunostinte foarte bune in utilizarea MS-Office;
- cunostinte de limba engleza - de preferat, dar nu este conditie eliminatorie;
- experienta anterioara nu este obligatorie;

Descrierea jobului

Iti oferim formare profesionala si posibilitatea de a te integra intr-o echipa de profesionisti si de a-ti dezvolta cariera in cadrul departamentului productie.
Compania ofera:
- integrare intr-un colectiv dinamic si ambitios;
- traininguri interne si cu firme specializate;
- decontare transport sau decont combustibil, dupa caz;
- crestere salariala functie de performanta;
- tichete de masa 40 lei/zi;
- prima de vacanta;
- prime de Paste, Craciun.etc

ELJ Automotive SA este situata in localitatea Titu, jud. Dambovita si este specializata in productia de componente auto si non-auto, realizate prin injectie, suflare de mase plastice si asamblare, dezvoltatoare de proces si produs.

Cu un numar de peste 300 de angajati, ELJ AUTOMOTIVE este unul dintre principalii furnizori din Romania.de repere din material plastic pentru industrie.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024