Gratis

Ingineri Chimisti

Hanna Instruments Parcul Științific Nușfalău
2 poziții

Candidatul Ideal

Care sunt asteptarile noastre de la tine?
  • esti entuziast si iti doresti o cariera in domeniul productiei de instrumente analitice si aparatura de testare pentru laboratoare
  • ai studii superioare finalizate în domenile: Inginerie Chimica, Chimie sau Inginerie Alimentara
  • iti propui sa te dezvolti profesional
  • ai abilități de operare PC la nivel mediu – avansat (MS Office);
  • esti pasionat de proiecte inovatoare, esti un problem solver si iti place sa lucrezi in echipa

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • ​vei invata procesul tehnologic in cadrul departamentului de Chimie
  • vei invata sa identifici problemele constatate pe fluxul de productie
  • vei invata sa prepari soluții.
  • vei invata sa urmaresti instructiunile de lucru pentru producție și te vei asigura ca acestea sunt respectate.
Ce iti oferim:
  • salariu de baza in functie de nivelul de cunostinte
  • tichete de masa 35 ron/ zi lucratoare
  • tichete cadou de Craciun si Paste
  • Concediu de odihna 21 zile
  • Asistenta medicala
  • Transport asigurat in parcul industrial Hanna Instruments de pe 23 rute de transport existente.

Job-ul implica, prezenta fizica intr-un mediul dinamic in cadrul Departamentului de Productie al companiei Hanna Instruments, producator de instrumente analitice si aparatura de laborator.

HANNA Instruments® was founded in 1978 and became a world leading seller, manufacturer and developer of analytic instrumentation used in Chemical Laboratories and Chemical Production, Waste Water Treatment, Environment Control, Drinking Water Analyses, Food and Beverage Industry, Agriculture, Fish Farming. Starting from 2000, HANNA Instruments® is present in Romania and the main production facility is located in Hanna Instruments Scientific Park in Salaj county. With more than 1,000 employees in the field of instrumentation, sensors, chemical, electronic, SMT, mechanical, injection, CNC, graphic, packing and logistic activities HANNA Instruments® is covering all production phases and stages necessary to obtain the top measurement and control instrumentation. The facility is constantly growing and expanding to accommodate new technologies and new products following to become one of the top production facilities in Romania.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024