Gratis

Inginer vanzari

HYDAC

Candidatul Ideal

Inginer cu cunostinte de hidraulica, dornic sa se specializeze in acest domeniu deci sa invete mai mult,dinamic,serios,onest .
Cunoasterea limbii germane(avantaj) sau min.limba engleza.

Descrierea jobului

Activitate de consultanta si analiza tehnica pe profil mecanic, hidraulica si vanzare de echipamente de hidraulica industriala de la un producator de TOP in zona Transilvania

Cerinţe :
- pregătire tehnică superioară temeinică în unul din domeniile:
- hidraulică (constituie avantaj) / mecanică / TCM;
- cunoaşterea limbii germane (constituie avantaj) sau engleze;
- abilităţi de comunicare;
- cunoştiinţe de operare PC: Windows, MS Office;
- conştiinciozitate, ataşament, pozitivism;
Sarcini:
- prospectarea pietei si vanzari de echipamente hidraulice in judetele Satu Mare, Maramures, Salaj, Cluj, Bistrita Nasaud, Alba
- informarea şi consilierea tehnică a clienţilor noştrii;
- analizarea cererilor de ofertă ale clientilor;
- întocmirea ofertelor tehnice şi comerciale;
- urmarirea comenzilor, after sales
- gasirea de clienti noi.

Oferim :

- loc de muncă full time, pe termen lung, într-o companie internaţională;
- oportunităţi de formare la nivel german;
- o echipă serioasă, profesonista şi sprijin intern permanent;
- salariu atractiv conform muncii depuse (funcţie de calificare,experienţă şi grad de implicare).
- telefon, laptop, masina, imprimanta,diuna in deplasari, bonuri de masa,abonament medical, traininguri interne si externe.
Postul este de inginer de vanzari, cu regim home-office in orasul de domiciliu si va raspunde de cateva judete invecinate, atat dpv tehnic cat si pentru vanzari in aria respectiva.

Descrierea companiei

Compania este HYDAC-srl, filiala HYDAC Germania-
specializata in producerea de echipamente hidraulice.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024