INGINER VÂNZĂRI

SC SERVELECT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Vino să ne cunoaștem dacă ai:
  • Studii superioare tehnice (de preferat profil energetic, electric, automatizări);
  • Cunoştinte de vânzare B2B (minim 2 ani experienţă);
  • Cunoştințe de limba engleză la nivel avansat;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Bune abilităţi de relaţionare cu Beneficiarii.

Descrierea jobului

În calitate de nou coleg al nostru te vei ocupa de:
  • Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi în vederea reducerii costurilor operaţionale prin soluţii de eficienţă energetică;
  • Identificarea de potenţiale lucrări / proiecte la Beneficiari, prin utilizarea unor abordări consultative;
  • Comunicarea permanentă cu departamentele tehnice din cadrul Servelect pentru diseminarea oportunităţilor identificate, pregătirea ofertelor şi susţinerea acestora la Beneficiari;
  • Negocierea ofertelor cu Beneficiarii, semnarea de contracte, asigurarea executării contractelor;
  • Îmbunătăţirea permanentă a relaţiei cu anumiţi clienţi-cheie ai Servelect;
  • Deplasări la Beneficiarii din zona geografică alocată (pe teritoriul României).
Noi vom încerca să îți oferim cel mai bun context pentru ca tu să îți realizezi munca bine și cu plăcere:
  • Mediu de lucru plăcut, colegi tineri şi prietenoși, care te vor ajuta să te integrezi repede;
  • Posibilitate de dezvoltare şi perfecţionare în domeniul tehnic şi comercial;
  • Salariu şi bonusuri motivante, corelate cu rezultatele;
  • Maşină, laptop, telefon de serviciu;
  • Alte beneficii despre care îți povestim la interviu.
Te așteptăm în echipă!

Servelect este o companie specializată în identificarea şi implementarea de soluții care îmbunătățesc procesele și costurile în industrie și clădiri comerciale.

Misiunea SERVELECT este să ofere companiilor servicii integrate de energie durabila, tehnice si financiare, care se autosusțin economic. Sprijinim astfel oamenii, industria, clădirile și mediul de business.

Viziunea SERVELECT este să ofere oamenilor posibilitatea de a achiziționa produse realizate cu un consum energetic eficient și cu impact pozitiv de CO2 asupra mediului.

Te invităm să faci parte din echipa SERVELECT!

Publicat 14 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021