Gratis

Inginer vanzari utilaje constructii

Endress Group Romania
3 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari produse industriale
- experienta in comunicare si negociere
- dorinta de dezvoltare personala
- disponibilitate deplasari

Descrierea jobului

- realizeaza vanzari de utilaje constructii, generatoare electrice si solutii energetice
- se ofera salar motivant + bonusuri din vanzari.
- posibilitate avansare
- masina serviciu/laptop/telefon.

Endress Group Romania produce sub brandul Zenessis, grupuri electrogene- generatoare de curent si surse tip UPS.
Fabrica este locata in Bocsa, jud. Caras Severin, iar prezenta nationala este asigurata prin punctele de lucru din Timisoara, Cluj, Brasov, Iasi si Bucuresti. www.endress-group.ro
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024