Gratis

Inginer Vanzari / Reprezentant tehnico-comercial

MARRO ELECTRIC SYSTEMS

Candidatul Ideal

- Studii tehnice superioare (specialitatea electrica, energetica, electrotehnica, electromecanica sau electronica);
- Experienta dе minim 2 ani pe o pozitie similara, experienta in vanzarea materialelor si/sau a echipamentelor electrice;
- Limba engleza minim nivel mediu;
- Bune abilitati dе comunicare;
- Orientare catre client;
- Carnet dе conducere categ. B.

Descrierea jobului

Descriere job:
- Comercializarea produselor firmei: grupuri electrogene, UPS-uri, stabilizatoare de tensiune;
- Identificarea si valorificarea potentialului de piata;
- Realizarea si transmiterea de oferte;
- Urmarirea derularii ofertelor si comenzilor;
- Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant (salariu fix + comision);
- Bonuri de masa
- Tichete cadou de sarbatori
- Tichete vacanta
- Al 13-lea salariu
- Masina de serviciu;
- Laptop si telefon de serviciu.

Firma specializata in domeniul de siguranta in alimentarea cu energie electrica, importator si distribuitor de grupuri electrogene, UPS-uri si stabilizatoare de tensiune.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024