Gratis

Inginer Vanzari / Project Manager

WinDoors Automatic SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
Produsele vandute sunt foarte tehnice, de aceea sunt necesare excelente abilitati tehnice.
Sunt preferati candidatii cu studii superioare tehnice sau de constructii.
Este necesara experienta minimum 1 an in vanzari de produse tehnice pentru constructii.
Cunosterea la un nivel avansat al limbii engleze si/sau germana.
Sunt necesare foarte bune cunostinte de operare MS Office, si constituie un avantaj cunostintele de operare in AutoCAD, diverse soft-uri ERP/CRM, etc.
Obligatorie pentru post este detinerea de permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Vanzarea produselor societatii - usi si porti automate;
In functie de aptitudinile personale ale persoanei angajate, postul poate fi configurat ca:
- vanzari catre utilizatori finali si/sau
- vanzari catre firme de constructii si alti revanzatori;
- vanzari catre retelele DIY;
Raspunde in intregime de proiectele contractate, ca manager de proiect; rezolva toate problemele tehnice si economice care pot aparea in derularea proiectului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- mediu atractiv si dinamic, un colectiv serios intr-o companie cu o experienta de peste 30 de ani in segmentul sau de activitate;
- un post motivant, cu responsabilitati, libertate de decizie si posibilitati de afirmare profesionala;
- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- bonuri de masa;

WinDoors Automatic este o companie specializata in consultanta, proiectare, vanzari, instalare, intretinere si service usi automate, industriale, de garaj, automatizari porti si bariere, cu o experienta de peste 30 de ani in domeniul sau de activitate.

Dintre proiectele noastre cele mai mari putem sa dam cateva exemple: THERME BUCURESTI, PLAZA ROMANIA, IKEA BANEASA SI PALLADY, CENTRUL COMERCIAL BANEASA, SUN PLAZA, HOTEL IBIS STIRBEI VODA, AFI COTROCENI MALL si multe, multe altele.

Avem nevoie de forte noi in echipa noastra!
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024