Gratis

Inginer topograf

TOPOVEST SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa

Suntem în căutarea unui inginer topograf talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă aveți experiență în domeniul topografiei și sunteți dornic să vă dezvoltați abilitățile într-un mediu stimulant, atunci aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră

Cerințe:
• Experiență în domeniul topografiei, de preferat în proiecte de construcții sau infrastructură
• Cunoștințe în utilizarea echipamentelor și instrumentelor topografice moderne
• Abilități de analiză și interpretare a datelor topografice
• Cunoștințe de utilizare a softurilor specifice
• Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții
• Atenție la detalii și abilități bune de rezolvare a problemelor
• Flexibilitate și capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Efectuarea măsurătorilor topografice și a analizelor necesare pentru proiectele noastre
• Utilizarea echipamentelor și instrumentelor topografice pentru a obține date precise și fiabile
• Elaborarea și interpretarea planurilor și a altor documente necesare
• Colaborarea strânsă cu echipa de proiectare și cu alte departamente pentru a asigura o coordonare eficientă a lucrărilor
• Supravegherea și gestionarea lucrărilor de teren, asigurându-vă că acestea sunt efectuate în conformitate cu specificațiile și termenele stabilite
• Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice care pot apărea în timpul procesului de măsurare
• Asigurarea respectării normelor de siguranță și a reglementărilor în vigoare

Beneficii:
• Posibilitatea de a lucra la proiecte complexe și variate, care vor pune la încercare abilitățile dumneavoastră profesionale
• Mediu de lucru stimulant, în care veți avea oportunități de dezvoltare și creștere profesională
• Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare
• Program flexibil și posibilitatea de a lucra de la distanță în anumite situații
Dacă sunteți o persoană dedicată, cu pasiune pentru topografie și doriți să faceți parte dintr-o echipă de profesioniști, vă încurajăm să aplicați pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să primim CV-ul dumneavoastră și să vă cunoaștem mai bine.

În anul 2003, una dintre printre primele firme de topografie înființate în județul Cluj, a fost S.C. TOPOVEST S.R.L. Bineînțeles, activitatea ne-o desfășurăm în județul Cluj, dar oricând acceptăm provocări și din alte județe.

De la înființare, până în prezent, am evoluat, ne-am dezvoltat, am ținut pasul cu modernizarea domeniului și am reușit să formăm un colectiv de colegi tineri care sunt dispuși să ajute orice client să își ducă la bun sfârșit proiectele imobiliare, fie că este vorba de o casă sau de un ansamblu imobiliar.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024