Gratis

Inginer Topograf / Geodez / Cadastru

S.C. TOPOARCH ENGINEERING S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

TOPOARCH ENGINEERING angajeaza:

1. Persoana cu experienta de 5-7 ani in administrarea, culegerea datelor, interpretarea si prelucrarea lucrarilor de cadastru sporadic;
2. Persoana cu experienta de 5-7 ani in administrarea, culegerea datelor, interpretarea si prelucrarea lucrarilor de cadastru sistematic;

Cunoasterea modului de lucru cu aparatura UAS / tehnologia LIDAR reprezinta un avantaj, dorinta de a invata modul de lucru cu aparatura UAS / tehnologia LIDAR reprezinta un avantaj.

Activitatea se desfasoara in intervalul 8.00 – 17.00 la: 44°27'15.26"N / 26° 4'33.22"E

Descrierea jobului

Se ofera:
  • Salariu pe baza cunostintelor si bonusuri in functie de realizari;
  • Un mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar;
  • Posibilitatea de elaborare a tuturor tipurilor de lucrari topografice si cadastrale;
  • Posibilitate de a alcatui, coordona si conduce propria echipa in cadrul companiei.
Candidatul ideal prezinta spirit organizatoric si dorinta ca pe viitor sa coordoneze propria echipa de birou si teren in cadrul societatii. Daca vrei sa faci parte dintr-un colectiv tanar si unit, asteptam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa de e-mail: victor.stoica@topoarch.ro
Te rugam sa specifici postul ce prezinta interes.

Societate comerciala administrata de persoana cu experienta acumulata din anul 2006, ce are ca principal domeniu de activitate topografia inginereasca si cadastru, isi mareste echipa.
Activitatea se desfasoara in Bucuresti, Ilfov, Prahova, Ialomita, Sibiu, Calarasi iar sediul se afla in Sectorul 1, zona Piata Victoriei.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024