Gratis

Inginer TOPO

STRACO HOLDING S.R.L.

Candidatul Ideal

Inginer TOPO pentru lucrari de drumuri.

Descrierea jobului

-pregatirea proiectului pentru trasare,
-executarea trasarilor si masuratorilor topografice specifice lucrarilor de drum.
-prelucrarea datelor masurate in forma stabilita de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄seful ierarhic si predarea catre acesta,
-realizarea legaturii cu consultanta pe parte de topografie si pe parte tehnica (relatie directa cu inspectorii topo si inginerul de proiect)
-participarea la intocmirea proceselor verbale topo specifice,
-intocmeste calcule cantitati diverse,
-intocmirea atasamentelor de cantitati, in urma masuratorilor topo;
-verificarea proiectului tehnic,
-intocmirea modificarilor de proiect tehnic si trimiterea lor la proiectant pentru semnatura si stampila,
intocmirea de solicitari tehnice,
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024