Gratis

Inginer Tehnolog- Industria Alimentara

BRIO GROUP

Candidatul Ideal

BRIO GROUP SRL este în căutarea unei persoane pasionate și dedicate care să ocupe postul de Inginer Tehnolog- Industria Alimentară cu domiciliul în Piatra Neamț sau prin apropiere.

Ce vom face noi pentru tine?
  • Te ajutăm să te dezvolți.
  • Îți oferim un mediu ce îți permite sa te dezvolți și să greșești.
  • Te susținem și îți oferim încredere în luarea deciziilor pe care tu le consideri necesare.
  • Îți oferim training de specialitate în domeniu.
  • Te primim cu bratele deschise in echipa noastra.

  • Dacă deții:
  • Diplomă de licență în inginerie alimentară sau domeniu similar.
  • Experiență anterioară în industria alimentară, cu accent pe producția de produse de brutărie.
  • Cunoștințe solide în tehnologii de producție din brutărie și procese asociate.
  • Abilități excelente de comunicare și gestionare a echipei.
  • Orientat către rezultate, atenție la detalii și capacitate de rezolvare a problemelor.
  • Alege să faci parte din Povestea de succes a Simigeriei Petru!
    Este momentul pentru un job #CuGustBun!

    Descrierea jobului

    Ce trebuie să faci tu pentru noi? 1. Supravegherea procesului de producție din brutărie pentru a asigura calitatea și conformitatea cu standardele companiei.
    2. Dezvoltarea și implementarea de noi tehnologii și procese în vederea îmbunătățirii eficienței operaționale.
    3. Colaborarea strânsă cu echipele de producție pentru a asigura respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară.
    4. Identificarea și implementarea de soluții pentru optimizarea costurilor și reducerea pierderilor în procesul de producție.

    Alege să faci parte din Povestea de succes a Simigeriei Petru pentru poziția de Inginer Tehnolog- Industria Alimentară.

    BRIO GROUP este o companie înființată în anul 2006 ce are ca obiect de activitate producerea și comercializarea produselor alimentare. Gama de produse face parte din categoria panificație, producem și comercializăm covrigi, specialități de patiserie, pizza și sandwich-uri, în puncte proprii.

    BRIO GROUP- 18 ani de dezvoltare durabilă, pasiune și implementare alături de peste 600 de angajați. Suntem prezenți cu peste 60 puncte de lucru în orașe precum: Iași, București, Piatra Neamț, Botoșani, Vaslui, Bârlad, Roman, Bacău, Brăila, Galați și Suceava. Am ajuns astăzi aici datorită celor peste 750.000 de clienți mulțumiți!

    Toate acestea nu le-am putea realiza fără un set de valori în care credem și pe care le aplicăm cu statornicie în tot ceea ce facem: ne gândim la experiența finală a consumatorilor, avem grijă de oamenii din echipa PETRU, suntem integri, ne implicăm în viața comunității, suntem fideli tradiției și în același timp deschiși noutății.
    Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024