Gratis

Inginer tehnolog industria alimentara

Mopan Suceava S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca te pasioneaza domeniul panificatiei si ai o experienta de minim 3 ani in aceasta arie de activitate, iti asumi responsabilitati, iti place sa lucrezi si sa conduci o echipa, ai foarte bune competente organizatorice, esti atent la detalii si vrei sa lucrezi intr-o companie cu vechime si in plina dezvoltare, te asteptam sa te alaturi echipei Mopan Suceava!

Candidatul ideal:
- Studii superioare de specialitate - absolvent al Facultatii de industrie alimentara/Master
- Experienta de minim 1 ani intr-o pozitie similara - avantaj vechime in panificatie)
- Bune cunostinte a procesului de productie a produselor alimentare (panificatie), etichetare, HACCP
- Bune abilitati de comunicare, rezolvare a problemelor, bun organizator, orientat catre obtinerea de rezultate
- Onestitate, seriozitate, etica personala si profesionala

Descrierea jobului

- Coordoneaza si ajuta la organizarea procesul de productie in vederea obtinerii de produse conform planului de productie si a normelor impuse
- Organizeaza si urmareste pregatirea materiilor prime ce vor fi folosite in procesul de productie
- Urmareste imbunatatirea proceselor de productie, a retetelor si a specificatiilor existente
- Raspunde de procesul de fabricatie sa decurga conform standardelor specifice
- Deleaga si transmite sarcini personalului din productie si se asigura ca acestea au fost indeplinite conform standardelor impuse.

Beneficii:
- Loc de munca sigur, intr-o societate in continua dezvoltare
- Salariu atractiv si in functie de performante
- Bonusuri
- Mediu de lucru placut, colectiv bine instruit

S.C. Mopan Suceava S.A este o companie cu capital romanesc care s-a constituit pe structura vechii intreprinderi de Morarit si Panificatie, a preluat tot ce a fost valoros si a dus mai departe, dezvoltand unul dintre cele mai puternice branduri in domeniu din Moldova si din tara.

Echipa MOPAN, formată din peste 650 de salariați din care peste 100 au pregătire superioară, este formată atât din specialiști cu experiență de zeci de ani în panificație dar și din tineri absolvenți ai facultăților de profil.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024