Gratis

Inginer / Tehnician sisteme de alarma

All Services Company SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate, efractie, supraveghere video, control acces, conform proiectelor;
- Bune cunostinte tehnice;
- Capacitate de a diagnostica si propune solutii tehnice pentru problemele care se ivesc;
- Cunostinte operare PC;
- Mod riguros de organizare;
- Perseverenta, tenacitate si abilitati de a lucra in echipa;
- Seriozitate, loialitate.

Descrierea jobului

- Instalare si service sisteme de alarma;
- Instalare si service sisteme de supraveghere video;
- Instalare sisteme de control acces si pontaj;
- Programarea sistemelor de securitate instalate.

Descrierea companiei

Societatea are ca obiect de activitate:
- Instalarea sistemelor de alarmare la efractie;
- Furnizarea de solutii complete pentru sisteme de control acces si pontaj pe baza de cartela;
- Instalarea de automatizari;
- instalarea si service sisteme de detectie si alarmare la incediu
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024