Gratis

INGINER / TEHNICIAN SERVICE ECHIPAMENTE IT

COPY TEAM 2000 SRL

Candidatul Ideal

Echipă de profesionişti suntem în căutarea unui coleg de echipă în Cluj-Napoca, care să ne ajute în munca noastră de service pentru echipamente IT( calculatoare, copiatoare, imprimante, laptopuri, configurare şi întreţinere reţele, etc.), care să fie atent la cerinţele clienţilor şi să le onoreze și care să dorească să ne fie coleg de cursă lungă.

De aceea cerem:
  • Experienţă minimă în depanarea, configurarea hardware şi software a sistemelor şi echipamentelor IT și de birou(copiatoare, imprimante, faxuri, etc.)
  • Permis de conducere categoria B.
  • Cunoaşterea limbii engleze.

Descrierea jobului

Pentru asta oferim:
  • Autoturism de serviciu utilizabil si in interes personal
  • Telefon de serviciu.
  • Salariu motivant funcţie de performanţă.
  • Mediu de lucru modern şi plăcut într-o echipa tânără şi dinamică.
Aşteptăm CV cu poză la adresa danieltatomir@copyteam2000.ro, la sediul firmei, Str. Arany Janos nr 21, ap.2 , Cluj-Napoca, până în 20 aprilie și te aşteptăm în echipa noastră.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024