Gratis

Inginer/tehnician geodez/topograf

Topo Tehnic 2001 S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce trebuie sa vedem la tine? Ambiție și dorință de a avansa pe plan profesional. O persoana sociabila, flexibila, careia ii place munca in echipa.

Inginer geodez- tehnician, dornic de a invata lucruri noi, sau de a aprofunda cunostintele pe care le are deja.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- efectuarea masuratorilor topografice si geodezice in teren, asistenta in santier, specifice ingineriei geodezice, utilizand echipamente si instrumente specializate, specifice domeniului: GPS, Statie totala,

- urmarirea executiei constructiilor in santier, calcul volume, trasare axe, etc

- procesarea si prelucrarea la birou a masuratorilor topografice pentru lucrarile de cadastru si topografie inginereasca,

- intocmirea ridicarilor topografice, a planurilor de situatie si a planurilor topografice,

- intocmire relevee cladiri,

- respectarea standardelor si a reglementarilor in domeniu, conform legislatiei in vigoare

- cunostinte in utilizarea platformei Eterra.

Cerinte:

- absolvent in domeniul topografiei, geodeziei sau echivalent,

- utilizarea echipamentelor topografice specifice domeniului,

- cunostinte de operare PC si a pachetului Microsoft Office (Word, Excel) si a programelor specifice: AutoCad, TopoLT, CadGen,

- minim 2-3 ani experienta in domeniu ,

- permis categoria B,

- capacitate de lucru in echipa.

Avantaje:

- lucrul intr-o echipa tanara, sincera si deschisa

- lucrul cu echipamente si instrumente specializate de ultima generatie

- bonusuri in functie de performante si pentru proiectele finalizate la termen, cu succes

- bonuri de masa

- prime de sarbatori

- zile libere legale

Societatea noastra este infiintata in anul 2001 si autorizata sa realizeze si sa verifice lucrari in domeniul cadastrului, geodeziei si cartografiei. Suntem o echipa tanara, deschisa la nou, muncitoare si profesionista, lucru confirmat si apreciat de clientii fideli si noi, ai companiei.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024