Gratis

INGINER TEHNIC PRODUCTIE

SC MADRUGADA ALUMINIU SRL

Candidatul Ideal

- Studii tehnice
- Organizat, atent la detalii, rezistent la stres, ordonat, punctual
- Abilitati de comunicare
- Capacitate mare de organizare a propriilor activitati, de planificare si prioritizare a task-urilor
- Bune cunostinte Autocad

Descrierea jobului

- Coordoneaza si urmareste intregul proces tehnologic din punct de vedere tehnic si calitativ
- Verifica respectarea instructiunilor si parametrilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de lucru in toate etapele fluxului de productie
- Planifica procesul de productie si gestiune
- Identifica eventualele erori in procesul de productie si urmareste rezolvarea lor
- Analizeaza procesul de fabricatie si propune metode de marire a productivitatii
- Controleaza si verifica calitatea produselor
- Efectueaza analize ale materiei prime/ produselor aflate in procesul tehnologic
- Indruma, coordoneaza si urmareste activitatea personalului din subordine
- Oferteaza si manageriaza proiecte de tamplarie aluminiu
- Prospecteaza piata de tamplarie Aluminiu din zona de responsabilitate

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru tanar si dinamic
- Conditii moderne de munca
- Activitate dinamică, cu punerea în valoare a potențialului personal
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024