Gratis

MANAGER VANZARI - UVA AIUD

UVA Aiud

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii superioare tehnice.
  • Experiență în coordonarea echipelor și luarea deciziilor tehnice într-un mediu industrial este un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu.
  • Caracter proactiv, determinat și orientat spre rezultate, cu dorința de a avansa profesional.
  • Cunoașterea tehnologiilor emergente și a abordărilor sustenabile este un plus.
  • Abilități puternice de vânzări și negociere, cu experiență în dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări.
  • Experiență în atragerea și gestionarea clienților, cu un istoric demonstrat de îmbunătățire a performanțelor comerciale.
Exemplu de Proiecte și Realizări: Candidații ideali vor avea experiență în implementarea de proiecte care au dus la îmbunătățiri semnificative și măsurabile în cadrul organizațiilor anterioare. De exemplu, coordonarea unui proiect de optimizare a proceselor care a crescut eficiența operațională cu 15%.

Descrierea jobului

Viziune și Obiective: La UVA Aiud, credem în dezvoltarea profesională și personală a angajaților noștri. Viziunea noastră este de a ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁crea un mediu de lucru digitalizat și sustenabil, unde ideile inovatoare și abordările creative sunt încurajate și premiate. Ne propunem să fim lideri în industria feroviară prin utilizarea tehnologiilor emergente și servicii de calitate.
Motivație și Rezultate: Suntem în căutarea unui profesionist determinat, care dorește să își dezvolte cariera și să obțină rezultate excepționale. Persoana ideală este proactivă, capabilă să aducă idei inovatoare și să le implementeze eficient, contribuind astfel la succesul și creșterea companiei.
Responsabilități:
  • Participare activă la procesele de reparații și întreținere a vagoanelor, cu dorința de a învăța specificul tehnic al materialului rulant.
  • Implementarea și dezvoltarea de proiecte bazate pe tehnologii emergente și sustenabilitate, care sa conduca la îmbunătățiri semnificative și măsurabile în cadrul companiei.
  • Contribuție la dezvoltarea strategică a companiei prin identificarea și propunerea de noi oportunități de afaceri și îmbunătățiri operaționale.
  • Implicare activă în formarea și dezvoltarea echipei, aducând idei noi și soluții pentru optimizarea proceselor.
  • Participare active la dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atrage noi clienți și a extinde portofoliul de clienți al companiei.
  • Implicare in negocierea și încheierea contractelor comerciale, asigurându-se că sunt în concordanță cu obiectivele și strategiile UVA Aiud.
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți și oferirea de suport pentru a maximiza satisfacția și loialitatea acestora.
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024