Gratis

INGINER TEHNIC DECONTARE

EREN CONS SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice ( Facultatea de Constructii / Instalatii )
Experienta minim 2 ani
Experienta de operare in soft specific (E-devize, Windev, etc. )
Cunostinte desen tehnic si operare AutoCAD
Cunostinte operare MS Office
Cunoasterea legislatiei in domeniul Constructiilor
Capacitate de lucru atat in echipa, cat si independent
Aptitudini organizatorice, analitice, sinteza si rapoarte
Capacitate de a respecta termenele si orientare catre rezultat
Rigurozitate si capacitate de prioritizare

Descrierea jobului

Studiaza caietele de sarcini/proiectele
Evaluarea in mod direct a cantitatilor de lucrari executate in cadrul santierului, pe fiecare categorie de lucrari
Realizarea schitelor aferente lucrarilor executate
Extragerea cantitatilor de lucrari din planuri pe fiecare categorie de lucrari
Intocmirea Situatiilor de Lucrari/Certificatelor de plata
Intocmirea rapoartelor /formularelor solicitate de Client si/sau Legislatia in vigoare
Colaboreaza cu Seful de Santier si Project Managerul
Vize in santier periodice

Antreprenor General specializat în realizarea de lucrări complexe, de mare anvergura si de orice tip – industriale, civile, comerciale, agricole, de energie verde sau speciale. In anul 2017 am intrat in topul celor mai puternice 100 de companii din Brasov, iar in 2019 am urcat pe locul 29 in Topul National 100 Antreprenori Generali in Construcții.

Astăzi, EREN înseamnă un grup de companii cu experiența de peste 15 ani in domeniul construcțiilor si un portofoliu de peste 400 de proiecte si clienți in aproape toata tara ce oferă servicii complete de design&build.

Suntem în permanenta în căutarea de colegi valoroși.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024