Gratis

INGINER SUPORT TEHNIC

CLARKE ENERGY ROMANIA

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in activitatea de ofertare tehnica si financiara
  • Experienta anterioara pe un post similar sau in domeniu - motoare cu ardere interna, echipamente tehnice, inginerie, service, reparatii - constituie avantaj
  • Cunostinte tehnice de baza pe motoare cu ardere interna
  • Cunostinte tehnice din domeniul industrial al unor echipamente de tipul: motoare diesel sau pe combustibil gazos: generatoare, echipamente electromecanice auxiliare, pompe, ventilatoare, compresoare; echipamente de masurat, reglare, automatizare
  • Cunostinte solide operare PC Office
  • Limba engleza nivel tehnic avansat

Descrierea jobului

  • Operare comenzi piese
  • Intocmire oferte tehnice si financiare
  • Intocmire cazuri depistare probleme tehnice si garantii echipamente
  • Gestiunea derularii contractelor cu clientii, furnizorii, subcontractorii
  • Emiterea si transmiterea facturilor, documente de insotire a marfii, documente calitate
  • Intocmirea ofertelor de piese
  • Gestionarea documentelor transmise si primite catre/de la client
  • Transmiterea documentelor catre departamentul financiar-contabil
  • Urmarirea livrarii pieselor de schimb la termenele stabilite
  • Alte activitati si responsabilitati dedicate postului transmise de catre managerul de departament
Pachet salariu si beneficii motivant, mediu de lucru placut, companie multinationala

Clarke Energy este un specialist multinațional în inginerie, instalare și întreținere a centralelor electrice bazate pe motor și a stațiilor de compresie ale motoarelor pe gaz. Oferta noastră variază de la furnizarea unui motor, până la instalarea la cheie a unei centrale electrice cu mai multe motoare. Facilitățile noastre furnizează eficiență în materie de combustibil și contribuie la reducerea emisiilor de carbon. Aplicațiile includ căldură și energie combinată (CHP) cu gaz natural, biogaz, gaz de deșeuri și cărbune sau generarea de energie electrică cu combustibil înalt. Suntem cel mai mare distribuitor autorizat și furnizor de servicii pentru motoarele Jenbacher.

Compania se concentrează pe furnizarea de instalații de calitate, susținute cu un suport de încredere, responsabil după vânzări. Avem o cultură de integritate și standarde etice înalte. Clarke Energy are o echipă dedicată, extrem de pregătită de personal de vânzări, inginerie, management de proiect, punere în funcțiune și întreținere desfășurată în întreaga lume.
Clarke Energy Romania este o companie rebranduita in cadrul grupului de talie mondiala Clarke & Kohler cu perspective de extindere prin identificarea si implementarea de noi proiecte la clienti din diverse domenii de activitate

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024