Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

INGINER SUPORT TEHNIC SI VANZARI

AKTECH S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

CERINŢE:
• Cunoașterea limbii engleze (scris si vorbit)
• absolvent(a) de studii superioare
• abilități de lucru in pachetul Microsoft Office
• posesor carnet de conducere B,
• disponibilitate pentru deplasări
• cunoștințe tehnice in domeniul electric (reprezinta un avantaj)
• experiență în domeniul vânzărilor (reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienți.
Organizarea și implementarea strategiilor de promovare: vizite la clienți si prezentări

BENEFICII:
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Un pachet salarial competitiv, care recunoaște și recompensează performanța;

Compania noastră este specializată în furnizarea de servicii de întreținere și reparare a motoarelor AC, DC, asincrone și de medie tensiune, precum și producția de transformatoare.
Publicat 26 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 25 Iun. 2024