Gratis

INGINER STRUCTURI

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL

Candidatul Ideal

- Specializare Cai Ferate, Drumuri si Poduri ; Inginer cfdp
- Raspunde de buna executare a lucrarilor incredintate, de respectarea termenelor stabilite, in functie de graficele de executie si indicilor de calitate;
- Coordoneaza si supravegheaza personalul din santier;
- Participa activ la planificarea, verificarea si organizarea activitatilor desfasurate in scopul realizarii proiectului, impreuna cu echipa alocata;
- Emite necesarele de materiale si echipamente aferente proiectului
- Verifica corectitudinea proiectelor tehnice
- Participa la sedintele de analiza tehnica a proiectelor , evaluari si audituri
- Avizeaza dispozitii de santier, participa la receptia lucrarilor si la intocmirea actelor de receptie

Descrierea jobului

- Raspunde de buna executare a lucrarilor incredintate, de respectarea termenelor stabilite, in functie de graficele de executie si a indicilor de calitate;
- Verifica corectitudinea proiectelor tehnice;
- Participa la sedintele de analiza tehnica a proiectelor, evaluari si audituri;
- Avizeaza dispozitii de santier, participa la receptia lucrarilor si la intocmirea actelor de receptie;

BENEFICII

- Pachet salarial motivant- oferta financiara se discuta in cadrul interviului;
- Posibilitate de promovare in cadrul firmei;
- Un mediu de lucru profesionist alaturi de o echipa dinamica;
- Conditii bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
- Proiecte motivante din punct de vedere profesional.

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL este o companie de constructii drumuri di poduri, cu sediul in municipiul Craiova, judetul Dolj, are capital integral românesc, detine un portofoliu important de lucrări in domeniul construcțiilor de drumuri si poduri, localizate in regiunea Oltenia. Compania pune accent pe calitate, siguranța, seriozitate si acorda o atenție sporită nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind MERGI CU ÎNCREDERE.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024