Gratis

Inginer sisteme fotovoltaice – departament documentatie

MRB Electric SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice în domeniul Instalații, de preferință Instalații Electrice;
Capacitate de analiză și sinteză;
Persoană dinamică, deschisă, lucru în echipă;
Bune abilități de planificare, organizare și comunicare;
Cunoștințe de limba engleză.
Constituie avantaj, dar nu sunt obligatorii:
Experiență relevantă în domeniul instalațiilor fotovoltaice, instalații, electrice;
Cunoștințe în domeniul energetic, în special în cel al energiei regenerabile;
Cunoștințe pe partea de documentație, întocmire dosare de utilizare;
Cunostinte pe partea de proiectare/ citire scheme
Cunoașterea legislației ANRE.

Descrierea jobului

Întocmire dosar prosumator;
Pregătire și depunere documentație;
Monitorizare lucrări și status dosare;
Menținerea legăturii cu beneficiarii (clarificări/nelămuriri)
Menținerea legăturii cu distribuitorii de energie

Beneficii:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Program de lucru L-V, 08.30-17.00;
Salar atractiv: se va negocia în funcție de nivelul de pregătire și de experiența în cerințele de mai sus;
Bonusuri lunare;
Ieșiri organizate periodic;
Teambuilding anual;
Locație centrală, mediu de lucru excelent.

MRB Electric ofera solutii complete clientilor sai in domeniile:

instalatii electrice /sisteme fotovoltaice /confectii metalice/ proiectare si productie ansamble wire harnesses

Diversificarea activitatiilor pozitioneaza MRB Electric printre cele mai active companii pe piata.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024