Gratis

INGINER SERVICE - producator imprimante, copiatoare

RECRUT'ART

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un Inginer Service pentru echipamente IT pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de tehnologie și ai abilități excelente de comunicare, de diagnosticare și rezolvare a problemelor, precum si disponibiltate la deplasări în Sibiu și în zona din jur, atunci poti fi persoana potrivită.

Cerințe:

Studii superioare de specialitate sau experiență relevantă;
Cunoștințe solide de hardware, software și rețele;
Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor;
Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă;
Excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
Permis de conducere categoria B.
Disponibilitate la deplasări in zona Sibiu

Descrierea jobului

Responsabilități:

Instalarea, configurarea și testarea echipamentelor IT;
Diagnosticarea defecțiunilor;
Repararea și înlocuirea componentelor defecte;
Asigurarea mentenanței echipamentelor;
Interacțiunea cu clienții pentru a oferi suport tehnic și soluții personalizate;
Documentarea intervențiilor și a soluțiilor găsite.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie multinațională de prestigiu;
Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.
Training și dezvoltare profesională continuă;
Mediu de lucru dinamic și provocator;
Autoturism de serviciu

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane cu sediul in Sibiu, activa in principal in Transilvania si oferim servicii de calitate de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management. Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri pentru care am dus la capat proiecte de recrutare de succes ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din zona Sibiu.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024