Gratis

Inginer service masini industriale activitate UE

Closure Systems S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutam tânăr inginer care are cunoștințe de mecanica aplicată, este atras de componentele mecanice industriale si nu are probleme daca activitatea se desfășoară la sediile clienților noștri in întreaga lume. Marea majoritate a intervențiilor sunt in Europa dar nu se pot exclude alte destinații. Din acest motiv este necesara cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional. Călătoritul cu avionul nu trebuie sa fie o problema si de asemenea pentru a putea închiria mașini este necesar sa aveți carnet de conducere. Oferta este adresată tinerilor iar de pregătirea profesionala o sa ne ocupam noi. Nu ne preocupa lipsa experienței ci lipsa interesului pentru lucruri noi si a disponibilității de a ieși din zona de confort.

Descrierea jobului

Activitatea se desfășoară in principal la sediile unor producători din industria alimentara, deplasările pot varia intre trei si doua zaci si una de zile. Va veți ocupa de instalarea utilajelor, de întreținerea lor sau asistenta. Programul de lucru este de opt ore, in mod exceptional zece, si aveți zile libere săptămânale. Veți beneficia de diurna la nivelul maxim prevăzut de lege, dar si de sporuri salariale, la standard european.

Compania noastră oferă servicii de instalare, întreținere dar si de asistenta pentru utilaje folosite in industria alimentara, utilaje fabricate in Italia si comercializate in intreaga lumea. Activam in domeniu de mai bine de douăzeci de ani. Clienții noștri sunt companii de renume internațional.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024