Gratis

Inginer/Sef santier - Instalatii Sanitare

DACLIM Hvac S.R.L.

Candidatul Ideal

Absolvent/Student - studii superioare tehnice,
-Cunoştinţe de utilizare AutoCad;
-Minime cunostinte in privinta calculatiilor de pret;
-Buna cunoaştere a pachetului Microsoft Office;
-Cunostinţe de limba engleza,
-Capacitate de analiză si sinteză;
-Abilităţi de organizare, comunicare si lucru in echipă;
-Experienta anterioara in domeniul instalatiilor;
-Seriozitate;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- Participa la intocmirea ofertelor şi a documentatiei specifice;
- Capacitate crescuta de a asculta descrierea unui eveniment/cerinte si de a o transpune in documentatia tehnica de ofertare;
- Intocmirea in termenele stabilite a ofertelor tehnice si financiare;
- Solicita cereri de oferta si le analizeaza din punct de vedere tehnic/commercial;
-Coordonarea echipei aflate in santier;
-Participarea la sedintele tehnice din santiere si coordonarea cu ceilalti subantreprenori din locatie;
-Răspunde pentru corectitudinea devizelor întocmite;
-Urmărește implementarea modificărilor pe șantier;

BENEFICII

-Salariu competitiv
-Masina si card de combustibil;
-Prime de Craciun/Paste;
-Bonusuri de performanta
-Oportunitati de crestere si dezvoltare profesionala

Puteti trimite CV-ul dumneavostra:
- adresa de mail crina@daclim.ro; cioponea@daclim.ro
-Ne puteti contacta la numarul de telefon 0767 549 565 sau 0735 865 444

Daclim Hvac SRL, lider pe piata din Romani in domeniul instalatiilor sanitare/termice si de climatizare, cu o experienta de peste 12 ani pe piata.

Dispunem de un numar total de 80 angajati, fiecare fiind calificat pentru postul ocupat, avand studii superioare si cursuri de atestare sau diplome de calificare in meseria pe care o practica. Societatea dispune de logistica necesara implementarii in orice moment a oricarui tip de proiect de instalatii fiind abilitati si autorizati pe toate ramurile de activitate.

Suntem o societate deschisa, care doreste sa coopereze cu dezvoltatori de proiecte, antreprenori in constructii si nu numai, putand fi mereu la înaltimea si la exigenta ceruta de catre beneficiar, prin corectitudinea si promptitudinea cu care abordeaza pentru orice solicitare.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024