Gratis

INGINER SEF SANTIER CONSTRUCTII CIVILE

Prima Residence
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm persoane ideale pentru poziția de inginer constructor! Dacă ai experiență în construcții civile/industriale, preferi o abordare de lucru structurată și organizată și ești capabil să găsești soluții la diverse probleme, să comunici eficient și să colaborezi în echipă, atunci te așteptăm să te alături echipei noastre!

Descrierea jobului

- Planificarea activitatilor in cadrul proiectului
- Analizarea necesarului de resurse, planificarea si solicitarea alocarii acestora in scopul realizarii proiectului
- Organizarea activitatii pe santier
- Urmarirea executiei lucrarilor
- Verificarea etapelor de lucrari si calitatea lucrarilor.

Companie importantă de construcții civile rezidentiale din județul Bihor, suntem în căutarea unei colege/coleg nou pentru poziția de Inginer Constructor sau sef santier. Dacă ești o persoană dedicată și dinamică cu experiență în domeniu și dorești să îți dezvolți cariera într-un mediu profesional și dinamic, te invităm să aplici pentru această poziție.

Beneficii:

Salar motivant
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Asigurarea unui laptop si autoturism (în funcție de necesități);
Bonusuri atractive în funcție de performanță.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024