Gratis

INGINER SEF PANIFICATIE, PATISERIE SI BISCUITI

Dragon R.c. S.R.L.

Candidatul Ideal

Calificare in domeniu Panificatiei, Patiseriei, Patiserie congelata
- studii superioare
- experienta similara de minim 5 ani
- persoane active, energice;
- persoane responsabile, capabile sa respecte procedurile de lucru;
- atitudine pozitiva, corectitudine, spirit de echipa;
- abilitati de coordonare a echipelor din subordine,
- cunostinte in sistemul de siguranta ISO 22000 si HACCP
- permis auto cat. B

Descrierea jobului

Coordonarea procesului tehnologic pe sectia de productie, administrarea activitatii personalului din subordine, a materiilor prime, a materialelor si a utilajelor folosite, stabilirea retetelor de fabricatie pentru sortimentele planificate, respectarea parametrilor specifici de calitate si cantitate, efectuarea rapoartelor zilnice de productie, consumuri si pierderi tehnologice, efectuarea probelor de produs curent si dezvolatarea de noi retete.
Stabilirea retetelor de fabricatie si delimitarea lor din punct de vedere calitativ si cantitativ; efectuarea continua a probelor de produs pentru dezvoltarea si diversificarea gamei de produs finit.
Implementarea si respectarea sistemelor de siguranta ISO 22000 si HACCP

Suntem o companie ce activează în domeniul producției de produse de panificație, patiserie și cofetărie din județul Alba aflată în plină ascensiune încă din anul 2000 de când am început să transformăm o pasiune într-un business.

Cautăm persoane motivate și pasionate, care își iau munca în serios și doresc să învețe lucruri noi.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024