Gratis

Inginer / sef de echipa santier

ANTREPRIZA HIDROIZOLATII S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Orientat catre detalii si atentie sporita la calitate si organizare,
Studii superioare in domeniul constructiilor,
Cunoasterea si utilizarea programului CAD si a pachetului Ms Office,
Cunoasterea normativelor si standardelor in vigoare;
Cunoаstеreа tehnologiei dе executie а lucrarilor dе constructii,

Descrierea jobului

Identifica cu promptitudine neconcordantele intre proiect si situatia din teren,
Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄si respectarii termenelor de executie,
Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic,
Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate
Disponibilitate pentru deplasari in tara pe durata derularii proiectelor (ocazional),
Realizeaza planificarea, coordonarea si conducerea directa a echipei.

Oferim:
sprijin in fixarea informatiilor din activitatile noastre principale
bonus de sarbatori,
bonus in functie de implicare,
sprijin in dezvolare profesionala (cursuri si workshopuri),
salariul va fi negociat in functie de experienta, aptitudini si calificari,
un loc de munca stabil, pe perioda nedeterminata,
se lucreaza de luni pana vineri.

Salut, noi suntem Antrepriza Hidroizolatii si fiind in plin proces de dezvoltare, ne-am propus sa gasim unul sau mai multi colegi pasionati de profesia de inginer pentru a ne completa si coordona echipa, iar activitatile noastre principale sunt: Hidroizolatii si Fatade ventilate.
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024