Gratis

Inginer punere in functiune a echipamentelor electrice

ALEWIJNSE MARINE GALATI SA
5 poziții

Candidatul Ideal

Ai absolvit studii de specialitate în Inginerie Electrică, Electrotehnică sau Automatizari
Ai experiență minim 3 ani în radio navigație
Ai experiență în domeniul electric naval
Ai suficient know-how pentru a realiza lucrări de service, mentenanță și punere în funcțiune, la diferite instalații electrice și industriale
Poți realiza lucrări de mentenanță preventivă și corectivă
Cunoști limba engleză nivel B2
Ai abilități analitice și îți place să lucrezi acordând atenție deosebită detaliilor
Știi să îți planifici timpul și să îți prioritizezi activitățile
Iți dorești să te dezvolți, indiferent de etapa în care ești în momentul de față

Descrierea jobului

Vei face parte dintr-o echipă de specialiști orientați către client, fiind responsabil de realizarea lucrărilor de punere în funcțiune (verificarea conexiunilor, programarea, testarea funcțională, reglarea parametrilor) pentru echipamentele / sistemele / instalațiile montate la bordul navei. Pe lângă lucrările post-livrare pentru proiectele noi, compania Alewijnse desfășoară și proiecte independente sau proiecte de service / garanție, în baza solicitărilor venite din partea clienților. Vei vizita acest tip de proiecte, independent sau împreună cu o echipă, în vederea rezolvării problemelor tehnice apărute la instalațiile electrice.

ALEWIJNSE MARINE GALATI (founded in 1995 and member of Dutch Alewijnse Group) is active in the electrical shipbuilding sector offering the full range of electrical services (engineering, installing, panel production, commissioning, after sales) for the complete electrical system of a ship. Alewijnse is an innovative and passionate company. We are committed to continuously providing the best solutions for our company, our colleagues and our customers. That makes us a strong technological partner for customers and a committed employer for you.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024