Inginer proiectare Instalatii; Inginer proiectare structura;

SC GT ARHITECT SRL si SC PIRAMIDAL CONCEPT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- cunostinte de Autocad
- abilitati de lucru in echipa
- seriozitate
- punctualitate
- creativitate

Descrierea jobului

Intocmirea proiectelor in fazele:
- Studiu de Fezabilitate
- Documentatie de Avizare a Lucrarilor de Interventie
- Documentatie Tehnica pentru obtinerea Autorizatiei de Construire
- Proiect Tehnic + Detalii de executie
- Asistenta tehnica pe santier

GT ARHITECT S.R.L, este o firma cu experiență de peste 18 ani în prestarea de servicii de proiectare și inginerie cat si consultanta pentru obtinerea de fonduri nerambursabile, insa ne dorim să ne dezvoltăm continuu, cautand sa recrutam in echipa noastra buni profesionisti, responsabili si organizati, cu spirit de initiativa, dispusi sa lucreze in echipa, astfel sa evoluam impreuna intr-un schimb echitabil.

In calitate de proiectant general, avem un portofoliu de peste 500 de proiecte finantate atat din fonduri proprii cat si proiecte de investitii cu finantare europeana.

Echipa noastra este formata din arhitecti, ingineri structuristi, ingineri instalatii, ingineri devizieri cat si consultanti pentru obtinerea de finantari din fonduri europene.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024