Gratis

Inginer Proiectare Instalatii Electrice

Corporate Office Solutions S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui inginer proiectare instalatii electrice entuziast și talentat care să se alăture echipei noastre. În această poziție, veți fi responsabil de proiectarea și dezvoltarea sistemelor electrice pentru proiecte ample și diverse, precum clădiri de birouri, hale industriale, spații comerciale, etc.

Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul instalațiilor.
  • Experiență în domeniul proiectării instalațiilor electgrice, de minim 2 ani
  • Cunoștințe obligatorii de utilizare AutoCAD.
  • Cunoștințe medii de utilizare Word si Excel
  • Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă.
  • Capacitatea de a lucra uneori sub presiune și de a respecta termene strânse.
  • Cunoștințe solide ale normativelor și standardelor din domeniul electric.
  • Permis de conducere cat. B (preferabil)

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Participarea la întâlniri cu clienții, furnizorii și echipele de executie.
  • Colaborarea strânsă cu echipele interne și clienții pentru a înțelege tema de proiectare.
  • Propune si implementeaza solutii pe baza temelor de proiectare.
  • Elaborarea planurilor, schemelor si pieselor scrise in conformitate cu normativele aflate in vigoare.
  • Respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea proiectelor.
  • Participarea împreună cu echipa de proiect la faza de semnare si verificare proiect.
  • Verificarea, împreună cu echipa de executie, integrabilitatea practică a soluțiilor propuse.
  • La cerere acordarea de asistență tehnică in executie.
Beneficii:
  • Pachet competitiv de beneficii și compensații.
    Model de lucru hibrid, cu program flexibilPachet prevenție Regina Maria
  • Tichete de masă
  • Decontare transport (STB si Metrorex)
  • Bookster

Corporate Office Solutions (COS) is a leading specialist in workplace consultancy & design, fit-out, M&E works, project management, and office furniture supply, for office interiors.

During 26 years of activity, COS has delivered professional services and adequate products to nearly 2,000 companies that needed to create or transform their workspaces.
FACTS & FIGURES: 26 years of industry expertise, +100 highly committed and specialized employees, and + 2,500 clients from various industries.

We are an equal-opportunity employer and value diversity at our company. We do not discriminate based on race, religion, color, national origin, sex, gender, gender expression, sexual orientation, age, marital status, veteran status, or disability status.

By sending your data by e-mail to "recruitment@cos.ro", via social media platforms (LinkedIn, Ejobs, etc.) or by applying through a job platform online, you agree expressly and unequivocally that the data is to be processed by COS company.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024