Gratis

Inginer proiectare instalatii electrice / sanitare

HIC DESIGN INSTAL SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Facultatii de instalatii;
  • 2-3 ani experienta in domeniul proiectarii instalatiilor electrice, sanitare si stingere incediu;
  • Cunostinte PC, pachet MS Office, Excel respectiv Word.
  • Cunostinte Autocad, Magicad, Eplan constituie avantaj.
  • Candidatul trebuie sa fie serios, responsabil, atent la detalii, comunicativ, muncitor, disciplinat.

Descrierea jobului

  • Stabilеstе solutii pеntru instаlаtii electrice pеntru clаdiri dе birouri, clаdiri rеzidеntiаlе si clаdiri comеrciаlе;
  • Intocmеste si coordonеаzа proiectе dе instаlаtii in toаtе fаzеlе de proiеctarе;
  • Intocmire parti scrise: memoriu tehnic, breviare de calcul, caiet de sarcini, listele de cantitati;
  • disponibilitate pentru deplasari pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor sau relevee;
  • cv-ul insotit cu un mic portofoliu.

Grup de companii care au ca domeniu activitati de executie instalatii si proiectare instalatii cu o experienta pe piata constructiilor de peste 10 ani.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024