Gratis

Inginer proiectare (domeniul naval)

Vard Shipyards Romania SA
5 poziții

Candidatul Ideal

1. Studii superioare tehnice specifice profilului activitatii (avantaj: studiile superioare tehnice in domeniul constructiilor navale):
  • Arhitectura navala
  • Sisteme si echipamente navale
  • Inginerie mecanică
  • Tehnologia constructiilor de masini
  • Ingineria sudării
2. Instruire:
  • Cunoștinte medii de limba engleza (citit, scris, vorbit);
  • Cunostinte operare pe calculator (sisteme de proiectare, Word, Excel);
  • Cunoștințe utilizare Aveva Marine, AutoCad;
  • Cunoasterea fluxului tehnologic intr-un santier naval.
3. Reprezinta avantaj experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
4. Abilitati: comunicare orala si in scris, organizare, spirit de observare, spirit de echipa, capacitate de analiza si sinteza, autodidact;

Te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti!

Cei interesaţi vor depune Curriculum Vitae prin e-mail la hr.tulcea@vard.com si vor mentiona postul pentru care aplica.
Tel.: 0240.501.532/ 0240.501.500

Descrierea jobului

Beneficii Oferite:
  • oferta salariala motivanta, in functie de nivelul de experienta
  • bonus cu ocazia Pastelui, Craciunului
  • bonus pentru atingerea tintei in planul de imbunatatiri stabilit la nivelul companiei
  • tichete de masa
  • bonus de livrare, pentru navele livrate in cursul anului
  • asigurare medicala
  • posibilitatea de a creste intr-o companie care este parte a unui grup international.

VARD este un grup de șantiere navale ce activează în Norvegia, Brazilia, Vietnam și România dedicate designului și construcției de nave off-shore, pasagere si nave specializate.

Fidel politicii sale de promovare a celor mai performante concepte, tehnologii și construcții navale, șantierul naval Vard Tulcea asigură locuri de muncă pentru peste 4000 de angajați proprii si ai firmelor subcontractoare.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024