Gratis

Inginer Proiectare Constructii Debutant

ELECTROMONTAJ SA

Candidatul Ideal

Bună,

Bine ai venit pe pagina noastră.

Colegii noștri din Electromontaj au nevoie de forțe noi pentru portofoliul de proiecte în continuă creștere și caută colegi cu următoarele abilități:
  • Studii superioare finalizate (Facultatea de Construcții Civile)
  • Limba engleză la nivel conversațional
  • Cunoștințe de utilizare pachet MS Office
  • Cunoștințe de utilizare Autocad 2D/3D
  • Cunoștințe de utilizare Etabs sau SAP2000
  • Atenție sporită la detalii și gândire analitică
  • Cunoașterea/interpretarea normativelor de proiectare

Descrierea jobului

Ne-ar plăcea să fii o persoană responsabilă, serioasă, atentă la detalii, astfel încât să ne bazăm pe tine pentru:
  • Întocmirea documentațiilor pentru proiecte tehnice și detalii de execuție
  • Analiza și urmărirea contractelor, caietelor de sarcini si proiectelor tehnice
  • Proiectarea fundațiilor și structurilor metalice

Ce oferim?
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Asigurare de sanatate privata
  • Bonus pentru concediul de odihnă
  • Bonusuri în funcție de rezultate
  • Primă de Crăciun pentru copiii angajaților
  • Primă lunară electricitate
  • Zile suplimentare de concediu de odihnă în funcție de vechimea în muncă

De ce să vii la noi?
Pentru că aici parte de tot respectul cuvenit, într-un mediu de lucru dinamic, cu un program flexibil (vineri este program scurt) și ai posibilitatea să crești profesional.
Suntem o echipă diversă, cu oameni faini, o echipă în care nu există „eu” ci „noi”, și odată ajuns la noi, ești parte din familia noastră.
Dacă ai citit tot anunțul și ai ajuns până aici, acum fă pasul final și aplică!

Electromontaj este o companie globală de construcții-montaj, cu sediul în România, cu proiecte în întreaga lume. Proiectăm, construim, transformăm şi menţinem infrastructura pentru distribuţia inteligentă a energiei electrice.

Avem peste 70 de ani de experienţă în infrastructura de distribuţie de înaltă tensiune cu peste 400000 de kilometri de linii aeriene de transport de medie şi înaltă tensiune. Suntem încrezători cu privire la viitor datorită celor aproximativ 1 500 de ingineri şi profesionişti care au demonstrat că excelenţa este realizabilă.

Ce facem:

Grupul EM include companii care furnizează cabluri electrice, cleme şi fitinguri, construiesc stâlpi, fundaţii forate, staţii electrice. Avem capacitatea de a derula proiecte diferite, pe toate continentele, în acelaşi timp, la cele mai înalte standarde de calitate. De asemenea, avem capacitatea de a dezvolta o gamă largă de proiecte de construcţii în diverse industrii: energie verde, telecomunicaţii, imobiliare, utilităţi şi infrastructură rutieră etc. Deţinem o staţie de testare stâlpi – una dintre cele mai mari şi mai moderne din lume.

Te aștepăm alături de noi dacă:

Vrei să ai impact; Îți place să contribui; Crezi în puterea echipei și a țelului comun; Ești o persoană responsabilă, iar siguranța ta și a celor de jur este o prioritate pentru tine.

Locații Electromontaj în România:

Sediul Central; Sucursala București; Sucursala Bacău; Sucursala Craiova; Sucursala Pitești; Stația de Încercări Stâlpi; Fabrica de Stâlpi Metalici Zincați; Fabrica de Cleme și Armături.

Locații Electromontaj externe:

Sucursala Bulgaria; Sucursala Cipru; Sucursala Emiratele Arabe Unite; Sucursala Iordania.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024